Szkoła dwujęzyczna

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 w Warszawie to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje pasje, umiejętności, zdobywać wiedzę i dorastać, stając się wszechstronnymi osobami. Jest anglojęzyczna, ponieważ uważa się tam język angielski za narzędzie komunikowania się ze współczesnym światem, dlatego stanowi on, nie tylko dodatek w codziennych zajęciach, ale ich główną część. Pomaga to dzieciom nauczyć się nim swobodnie posługiwać i efektywnie wykorzystywać w swoim późniejszym życiu. Szkoła również pracuje z dziećmi nad ich inteligencją emocjonalną, aby poza posiadaniem wiedzy i zainteresowań, potrafiły bardzo dobrze radzić sobie w kontaktach z rówieśnikami i być empatycznymi ludźmi.

Szkoła anglojęzyczna w Warszawie

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 w Warszawie oferuje swoim podopiecznym duży wachlarz różnych zajęć i aktywności pozalekcyjnych. Chodzi o to, aby dzieci poza rozwijaniem się w przedmiotach szkolnych, potrafiły znaleźć swoją pasję i doskonalić się w niej. Szkoła oferuje zajęcia dodatkowe płatne oraz bezpłatne, aktywności sportowe, aby dbać również o zdrowie fizyczne dzieci oraz wiele ciekawych projektów, rozwijających kreatywność młodych ludzi. Poza królującym językiem angielskim, szkoła oferuje również naukę języka dodatkowego, który jest doskonałym narzędziem w podróżowaniu oraz przyszłym życiu zawodowym.

Firmowe dane "Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63":

Wał Miedzeszyński 141 | 04-987 Warszawa | woj.: mazowieckie | NIP: - | REGON: - | nr telefonu: +48 228 720 701 | www.szkola63.waw.pl | sekretariatszkola63.waw.pl

Oferta: https://www.szkola63.waw.pl/

Sprawdź dojazd na mapie:

Godziny kontaktu:

Poniedziałek:07:00-18:00
Wtorek:07:00-18:00
Środa:07:00-18:00
Czwartek:07:00-18:00
Piątek:07:00-18:00
Sobota:Zamknięte
Niedziela:Zamknięte

Media społecznościowe:

Podobne wpisy:

Profesjonalna auto szkoła w Łodzi

WWW

Wykłady znanych osób

Szkolenia managerskie

Artur Partyka - mówca motywacyjny

Strona www