Stojaki z planszami reklamowymi

Na stronie Rollupmania.pl mogą Państwo zamówić stojak z planszą reklamową, który doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju wydarzeniach biznesowych i wyraźniej zaznaczy obecność firmy, pozytywnie wpływając na promocję marki. Co więcej, z tego rozwiązania chętnie korzystają także wielorakie stowarzyszenia i fundacje, dzięki czemu mogą eksponować swoje logo na organizowanych eventach. W celu złożenia zamówienia trzeba przesłać drogą internetową projekt grafiki oraz określić wszystkie parametry, aby produkt w pełni wpisywał się w dane wymagania.

Roll-upy - mnóstwo korzyści

Roll-upy cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ zapewniają mnóstwo korzyści. Po pierwsze, nie ma problemów z logistyką, ponieważ po złożeniu stojak i plansza zajmują niewiele miejsca, więc bez trudu można je przewozić autem osobowym i przechowywać w biurze czy nawet w domu. Ponadto, dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów, roll-upy nadają się do postawienia także na zewnątrz, bez ryzyka pogorszenia jakości grafiki w wyniku działania promieni słonecznych ani zniszczenia planszy pod wpływem deszczu.

Firmowe dane "Rollupmania":

Kordeckiego 42A | 60-144 Poznań | woj.: wielkopolskie | NIP: 697-202-00-74 | REGON: 302730615 | nr telefonu: +48 517 232 609 | www.rollupmania.pl | biurorollupmania.pl

Oferta: www.rollupmania.pl

Sprawdź dojazd na mapie: