Markrym: Przewóz osób w kraju oraz za granicą

Firma przewozowa Markrym to przewoźnik, który od lat świadczy swoje usługi wynajmu busów w województwie lubuskim oraz wielkopolskim. W jego flocie znajdują się nowoczesne samochody, dzięki którym podróż odbywa się w wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Do dyspozycji klientów pozostają doświadczeni kierowcy, którzy zadbają o to, by każdy dotarł do miejsca docelowego w wyznaczonym czasie. Ponadto dla osób zainteresowanych wypożyczeniem tylko i wyłącznie pojazdu, firma przygotowała interesującą ofertę. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej przewoźnika.

Wynajem busów: Lubuskie

Markrym oferuje wynajem busów w województwach takich jak lubuskie czy wielkopolskie, zarówno z obsługującym je doświadczonym kierowcą, jak i do samodzielnych podróży. Elastyczne modele współpracy sprawiają, że każdy zainteresowany znajdzie w ofercie przewoźnika coś dla siebie. Każdy z wynajmowanych busów jest nowoczesnym samochodem, wyposażonym w szereg udogodnień - od wielostrefowej klimatyzacji, przez wygodne fotele, na nowoczesnym silniku kończąc. Klienci, którzy planują w najbliższej przyszłości dłuższą podróż ze znajomymi, powinni koniecznie skontaktować się z firmą Markrym.

Firmowe dane "Markrym przewóz osób":

Dolomitowa 13 | 66-400 Gorzów Wielkopolski | woj.: lubuskie | NIP: 594-121-21-68 | REGON: 364581680 | nr telefonu: +48 605 920 292 | przewozy.markrym.pl | biuromarkrym.pl

Oferta: Szczegóły

Sprawdź dojazd na mapie:

Godziny kontaktu:

Poniedziałek:24h
Wtorek:24h
Środa:24h
Czwartek:24h
Piątek:24h
Sobota:24h
Niedziela:24h

Media społecznościowe:

Podobne wpisy:

Choinki zapachowe - oferta

Zapachy samochodowe - producent

Instalacje gazowe w autach

http://www.autogaz.malopolska.pl/?cennik,17