Coaching dostosowany do Twoich potrzeb

Jeżeli czujesz, że praca przestała przynosić Ci przyjemność, a Ty sam nie masz okazji do rozwoju i czujesz się coraz mniej zadowolony z życia, koniecznie powinieneś dokonać zmian w swoich przyzwyczajeniach. W związku z tym, iż proces ten jest wymagający psychicznie, warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia. Asystę taką gwarantuje Sylwia Gruchała, wielokrotnie tytułowana polska florecistka, która prowadzi treningi motywacyjne oraz wygłasza mowy i wykłady, mające za zadanie zmotywować ich słuchaczy do znalezienia swojej drogi w życiu.

Polska mistrzyni floretu

Sylwia Gruchała to dwukrotna mistrzyni olimpijska, trzykrotna indywidualna mistrzyni Europy, a także wielokrotna mistrzyni Polski. Podczas prowadzonych przez siebie zajęć motywacyjnych pokazuje w jaki sposób osiągnęła sukces oraz jak każdy ze słuchaczy może to wykorzystać we własnym życiu. Duża uwaga została poświęcona ambitnemu zespołowi, który nieustannie wspierał zawodniczkę oraz dodawał jej otuchy nawet w najtrudniejszych chwilach. Sylwia Gruchała wytłumaczy jak masz szukać współpracowników, którzy pomogą Ci w osiąganiu celów oraz motywowaniu się nawzajem każdego dnia.

Firmowe dane "Sylwia Gruchała":

| Warszawa | woj.: małopolskie | NIP: 642-225-25-89 | REGON: 243703331 | nr telefonu: +48 531 813 355 | www.sylwiagruchala.com.pl | modernareamodernarea.pl

Oferta: Sylwia Gruchała

Sprawdź dojazd na mapie:

Godziny kontaktu:

Poniedziałek:08:00-16:00
Wtorek:08:00-16:00
Środa:08:00-16:00
Czwartek:08:00-16:00
Piątek:08:00-16:00
Sobota:Zamknięte
Niedziela:Zamknięte

Media społecznościowe:

Podobne wpisy:

Kurs - wózki widłowe Poznań

Sewo-Szkolenia

Profesjonalna auto szkoła w Łodzi

WWW

Wykłady znanych osób

Szkolenia managerskie - ModernArea