Biuro rachunkowe Podbielscy - Poznań/Jeżyce

Jeśli potrzebują Państwo pomocy osób specjalizujących się w sprawach księgowych i podatkowych, to warto zapoznać się z usługami, jakie świadczy biuro rachunkowe Podbielscy. Poznań, a dokładniej dzielnica Jeżyce jest siedzibą kancelarii. Jednak wśród klientów nie brakuje osób z całego miasta, jak i z okolicznych miejscowości. Biuro rachunkowe Podbielscy zapewnia bowiem kompleksowe usługi księgowe, które obejmują m.in. prowadzenie pełnej księgi rachunkowej, ewidencji ryczałtowej oraz księgi rozchodów i przychodów.

Doświadczona kadra pracownicza

Zespół pracowników biura rachunkowego Podbielscy tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą. Dzięki temu fachowcy są w stanie pomóc właścicielom dużych i małych firm, klientom indywidualnym, a nawet fundacjom i stowarzyszeniem. Dodatkowo kancelaria zajmuje się obsługą kadr i płac. Zakres pracy specjalistów wiąże się z przygotowywaniem okresowych analiz finansowych, monitorowaniem wypłacanych wynagrodzeń pracowniczych oraz terminowym przeprowadzeniem rozliczeń podatkowych. Biuro rachunkowe Podbielscy doradza również w kwestii zoptymalizowania kosztów podatkowych.

Firmowe dane "Kancelaria Podatkowa Podbielscy":

Kościelna 33 | 60-537 Poznań | woj.: wielkopolskie | NIP: 781-189-84-06 | REGON: 302789086 | nr telefonu: +48 618 643 120 | kancelaria.podbielscy.pl | kancelariapodbielscy.pl

Oferta: https://kancelaria.podbielscy.pl/

Sprawdź dojazd na mapie: